Dlaczego ColoLove?

 

Cześć wszystkim!


Cieszymy się niezmiernie, że czytasz naszego bloga, a może nawet kupujesz nasze produkty w sklepie internetowym.

Wiedz, że dzięki Tobie jesteśmy wstanie się rozwijać oraz walczyć o lepsze jutro w Polsce!


Na samym początku opowiem Ci trochę o nas. Jesteśmy dwiema młodymi kobietami (już coraz bliżej nam do 30-stki 😒), lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu razem z naszą psiną, podróżować, lubimy w kuchni eksperymentować i poznawać nowe smaki, a w wolnej chwili (choć dużo jej nie mamy) oglądać filmy i seriale. Na pozór nie wyróżniamy się niczym szczególnym, a jednak w oczach wielu osób jesteśmy zjawiskiem nadprzyrodzonym. 😂

Razem jesteśmy częścią LGBTQ i doskonale wiemy jak ciężko bywa w Polsce. Dlatego chciałyśmy stworzyć coś dzięki czemu każdy kolorowy i nie tylko mógłby czuć się wyjątkowo.

Coś by zacząć stopniowo oraz racjonalnie uświadamiać tych o najbardziej konserwatywnych w swoich poglądach, że my osoby o odmiennej orientacji/tożsamości seksualnej/płciowej niż heteroseksualizm, jesteśmy normalnymi, zdrowymi ludźmi...


"Odmienność seksualna/płciowa została przebadana przez tysiące specjalistów i zostało naukowo udowodnione, że nie jest to żadne zaburzenie psychiczne, ani inna tego typu choroba"


Uważamy, że szacunek oraz równe prawa należą się każdemu człowiekowi na Ziemi bez względu na orientację seksualną/płciową, pigment skóry, pochodzenie, religię czy chorobę.

Stąd pomysł na sklep internetowy, w którym szczerzymy kolorową miłość oraz w pewien sposób edukujemy.


DLACZEGO COLOLOVE?

Nazwa ColoLove nie jest przypadkowa, każda część naszej nazwy ma bardzo duże znaczenie dla nas.

Po pierwsze COLOLOVE inaczej KOLOROWE = stworzone dla ludzi z kolorowymi wnętrzami.

 Czyli dla jakich ludzi?

Dla wszystkich, bo my uważamy, że każdy jest kolorowy, każdy jest inny, niepowtarzalny, wyjątkowy. Nie ma dwóch identycznych osób.

Po drugie LOVE czyli po polsku MIŁOŚĆ = stworzone z miłości dla was, dla każdej jednej osoby na Ziemi, by każdy posiadający nasz produkt mógł czuć się WAŻNY i WYJĄTKOWY.


Nasz sklep internetowy ColoLove jest inny w porównaniu do wszystkich tęczowych sklepów na Polskim rynku, ponieważ u nas znajdziesz produkty powiązane z różnymi orientacjami/tożsamościami/subkulturami seksualnymi/płciowymi NIE TYLKO tęczowe lecz również:
 • Biseksualne
 • Transgender
 • Aseksualne
 • Niebinarne
 • Interpłciowy
 • Poliseksualne
 • Panseksualne
 • No-Rasizm (stworzone przeciw szerzeniu się rasizmowi)
W ofercie mamy odzież, akcesoria odzieżowe, woski do kominków oraz świece zapachowe, które produkujemy własnoręcznie z samych ekologicznych produktów.

 1. 100% wosk sojowy najlepszy ze wszystkich rodzajów wosków
 2. Aromaty z Certyfikatami IFRA, bezpieczne w użytkowaniu, nietestowane na zwierzętach o raz nieposiadające czynników alergennych
 3. Barwniki z certyfikatem RAL
Oczywiście z czasem będzie coraz więcej i bardziej urozmaiconego asortymentu. W naszych głowach roi się od planów oraz pomysłów, dzięki którym w Polsce tęczowym ludziom zacznie żyć się znacznie lepiej. Mamy nadzieje, że pozostaniesz z nami na dłużej i będziemy wspierać się wzajemnie. 💖💖💖💖💖💖

Pamiętaj RAZEM jesteśmy silni!
Pozdrawiamy cieplutko,
ColoLove


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Trochę o woskach do świec.